Zacznijmy może od tego czy szukasz możliwości dodatkowego dochodu?

Jeśli na stronę trafiłeś przypadkiem i w zasadzie nigdy nie myślałeś o lokacie, to cieszę się, że tu jesteś, ponieważ na 100% ucieszy Cię możliwość dodatkowych dochodów, a mówiąc szczerze dzięki najlepszym lokatom bankowym bez większego trudy wygenerujesz odrobinę dodatkowych złotówek.

Proste i przyjemne, jak zbieranie zasłużonych komplementów

Takie właśnie jest „zarabianie" na pieniądzach, które już zarobiłeś. Po pierwszych oporach prawdopodobnie pomyślisz sobie „skoro raz bez większego wysiłku zarobiłem nie robiąc prawie nic, to dlaczego nie miałbym tego zrobić ponownie, i jeszcze kilka razy"

Właśnie na taką okoliczność dostajesz pod tekstem porównywarkę. Zazwyczaj tylko raz – w ramach współpracy z danym bankiem – możesz skorzystać z lokat na preferencyjnych warunkach. Dlatego właśnie, chcesz znać oferty innych banków, a do tego super pomocnym narzędziem jest właśnie porównywarka. Pozwól swoim pieniądzom zarabiać na siebie i ciebie. Czytaj dalej…

Najlepsza lokata bankowa – czyli jaka?

Wybór najlepszej możliwej lokaty będzie zależał od kilku czynników:

Od oprocentowania lokaty w skali roku i  od długości trwania lokaty, co ostatecznie przełoży się na wysokość kwoty jaką maksymalnie na tej lokacie będziesz mógł zarobić.

Od kwoty minimalnej i kwoty maksymalnej na jaką możesz ustawić lokatę?

Od dodatkowych czynności jakie musisz podjąć, aby taką lokatę założyć (np. otwarcie rachunku w danym banku). Przy uwzględnieniu potencjalnych dodatkowych czynności i możliwych problemów, jakie będą wiązać się z zakładaniem lokaty, nie każdy będzie chciał się zdecydować na ten zarobek.

Od tego czy lokata dotyczy tylko nowych klientów / nowych środków

Od tego czy bank oferuje dodatkowe bonusy

Nie mi oceniać czy warto abyś lokatę zakładał, natomiast ja mam prostą zasadę, że warto pomnażać zgromadzony kapitał, nawet jeśli wiąże się to z dodatkowymi czynnościami (tym bardziej, że z czasem można je automatyzować i unikać ewentualnych problemów).

Zachęcam do ułatwienia sobie poszukiwań przez skorzystanie z poniższej porównywarki lokat.

W ramach wyszukiwarki skorzystaj z filtrów (w praktyce najbardziej sprawdza się filtr „rekomendowane").

Ranking i porównywarka Lokat

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Najlepsza lokata bankowa w 2018 – skorzystaj z porównywarki"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wojtek
Gość

Właśnie założyłem lokatę w Nest. Zobaczymy jak to dalej się potoczy – bo to mój pierwszy raz 😉

Piotr
Gość

I jak się potoczyło?

Wojtek
Gość

Wszystko już działa. U mnie w mieście nie było oddziału Nesta, to trzeba było poczekać na kuriera z umową, ale całość od konta do lokaty zamknęła sie w tygodniu i już pieniążki leżą sobie i powoli procentują.