Polecane Programy Partnerskie

Jeśli nie chcesz czytać wstępu przejdź od razu do polecanych programów partnerskich.

Zakładam natomiast, że szukasz konkretnych programów do których warto się zapisać i znalazłeś się na jednej ze stron, na których jeszcze jakiś czas temu, znalazłem się ja. Mam nadzieję.

Pamiętam mój początek (w sumie to było całkiem niedawno).

Po prostu wybrałem kilka stron na których autorzy pisali o programach partnerskich, przeanalizowałem je, zrobiłem swoją listę programów i zacząłem się do nich konsekwentnie zapisywać.

Zanim przejdę do mojej listy muszę Ci zdradzić jedną bardzo ważną wskazówkę.

Gotowy?

Super. Zatem dostaniesz dodatkowego kopa, żeby ruszyć do przodu swoje dotychczasowe projekty i rozpocząć nowe.

Co rozumiem przez projekty?

Strony, blogi, fanpejdże, inne kanały mediów społecznościowych, kanały na youtube.. jak to mówią “wszystko wszystko”. Wszystko co z jakichś względów stoi w miejscu przez brak czasu, motywacji, albo coś innego (niestety bardzo łatwo znajdujemy wymówki)

W moim przypadku tak to zadziałało i działa do dziś. Ruszyłem swoje bardziej wartościowe projekty, które stały w miejscu i zacząłem nowe, które małymi kroczkami buduję.

W którymś z kolejnych wpisów postaram się odpowiedzieć, jak w najmniejszej ilości projektów / stron stworzyć dobrą przestrzeń do współpracy z większością programów partnerskich, przy uwzględnieniu profilu produktów i usług.

Dlaczego o tym piszę?

Ponieważ, możesz się zastanawiać na ile programy partnerskie posuną Twoje finanse do przodu?

No tak, w końcu po to się tym zająłeś.

Oczywiście, na tyle Cię posuną, na ile pracy w nie włożysz.

Natomiast odstawmy na chwilę zyski z programów partnerskich i spójrz na wartość dodaną, jaką z pewnością jest rozwój Twoich dotychczasowych projektów, co za tym idzie przyrost wartościowego contentu, co z kolei oznacza – niezależnie od Twoich celów biznesowych – większy ruch na stronie. Od Ciebie natomiast i od Twoich celów biznesowych zależy, co z tym ruchem zrobisz.  Mam natomiast nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, że to w dużym ruchu tkwi potencjał Twojej strony.

Dlaczego w ogóle miałbyś budować content na swoich stronach?

Uwierz mi, nagle się okaże, że jest mnóstwo usług / produktów, z których jesteś zadowolony, o których chciałbyś napisać, które chciałbyś polecić, a do tego okaże się, że oferują wejście w programy partnerskie.

Ok.

Zatem przejdźmy do samych programów partnerskich i od razu uprzedzę, że do części z nich należę, zatem będziesz klikał w moje linki partnerskie (za co Ci dziękuje) – co oczywiście, w żadnych stopniu nie umniejsza ich wartości.

 

Przegląd Programów Partnerskich

Zacznijmy od mainstreamu programów partnerskich, czyli najbardziej znanych i polecanych.

money2money

money2money | produkty finansowe

Sieć afiliacyjna skoncentrowana na szerokim wachlarzu produktów finansowych. W ramach platformy dostajesz narzędzia wsparcia takie jak: kalkulatory, porównywarki, banery, pasaż handlowy, API, skracacz linków, czy poradniki dla poczatkujących.

ebroker partner | produkty finansowe

Dobre uzupełnienie (jeśli chodzi o aktualne oferty finansowe) programy money2money. Można też polecać produkty pozafinansowe. Zachęcające też jest 50 zł na startW ramach platformy dostajesz możliwość zarabiania do 10% na poleceniach Twoich subpartnerów. Dodatkowo dostajesz narzędzia wsparcia takie jak: przejrzysty panel partnera, dedykowaną stronę WWW z Twoimi produktami, innowacyjne narzędzia, bezpłatne subdomeny i stałą opiekę specjalstów.

CENEO | Porównywarka cen

Ceneo to najpopularniejsza  wyszukiwarka produktów  (ok 8 mln produtków), gwarantująca wysoką jakość wyszukiwanych produktów.Prowadzisz własny serwis, blog lub kanał YouTube? Jesteś pełnoletni? Chcesz urozmaicić swoją stronę o ciekawe produkty i zarobić przy tym dodatkowe pieniądze?

Złote Myśli | Książki

Możliwość zarabiania na polecaniu książek, które i tak polecasz 🙂
Wypłacasz już od kwoty 50 zł. Wsparcie w postaci widgetów, które możesz „zainstalować” na jakiejkolwiek swojej stronie. Szybki i bezproblemowy proces rejestracji.

NutriProfits | Uroda i Zdrowie

Największy w Europie system partnerski zarabiający na popularnych i chętnie kupowanych produktach z kategorii uroda i zdrowie. Możesz polecać sklepy, produkty i program. 10% prowizji od sprzedaży każdego poleconego partnera, który dołączy do NutriProfits. Możliwość swobodnego działania na zagranicznych rynkach. Ciasteczka, aż 120 dni.

MyLead | Produkty i usługi

SIEĆ AFILIACYJNA MYLEAD
Zarabianie przez Internet na stronie WWW, Blogu lub Fanpage.
387 Programów Partnerskich. Ponad 3 lata na rynki. Ponad 15 tyś. zarabiających partnerów. Programy afiliacyjne + programy Premium SMS. Wypłata od 50 zł.

Cash in Pills | Zdrowie i uroda

Wsparcie materiałami promocyjnymi oraz poradnikami. Prosta rejestracja. Przejrzysty panel użytkownika. Wypłata od 200 zł.

 

ComperiaLead | Produkty finansowe

Zarabiaj w sieci za pomocą innowacyjnych narzędzi, które porównują produkty finansowe dostępne na rynku.Dostajesz do dyspozycji subdomenę i różne narzędzia do działań na stronie. Otrzymujesz również dedykowanego konsultanta.

 

Edukacja

Wydawnictwo Strefa Kursów

Strefa Kursów | Kursy Video

Idea zarabiania jest prosta. Zarejestruj się jako Partner. Promuj szkolenia. Wypłacaj prowizje. I tyle. Proces rejestracji wygląda prosto. W panelu otrzymujesz niezbędne kreacje. Jeżeli klient dokona zamówienia z Twojego polecenia otrzymasz 20% prowizji. Przy okazji: skorzystałem z kilku kursów i nie żałuję.

EduWeb | Kursy Video

Rejestracja = kontakt mailowy. Tu również obowiązuje 20% prowizji.Wysoka jakość kursów ułatwi Ci skuteczną promocję. Sam wykupiłem kilkanaście szkoleń, a jeśli jesteś zainteresowany obniżką wysokości 10% na poszczególne kursy to pisz do mnie śmiało na kontakt@finansowykarateka.pl Poniżej link do kursu, który szczerze polecam (podobnie jak inne kursy tego autora) jako warty przerobienia i promowania. 

Helion | Edukacja

Helion to również: Onepress, Sensus, Septem, Ebookpoint, Bezdroza, Videopoint, Editio. Polecam w szczególności OnePress (świetne książki biznesowe) oraz VideoPoint (kursy wideo – nie mogę się wypowiedzieć na temat jakości, ale szerszy zakres szkoleń niż na eduweb.pl czy strefakursow.pl). Program oferuje duże wsparcie w promocji w postaci różnych narzędzi do wykorzystania (np., różnorodne pluginy). Twój zarobek to 5% od poleconego produktu. Wypłata od 50 zł.

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Polecane Programy Partnerskie"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aga
Gość

Czy korzysta Pan może z Money2Money? Właśnie się zalogowałam, ale czy faktycznie warto poświęcić czas na to?